Természetesen még messze nem vagyunk kész se kint, se bent.Bent még 2 klíma felszerelése hiányzik, pár villanyászra váró vezeték, konnektor, kapcsoló, a salétromos falú szutilejáró, bezsákolt ruhák leszanálása és a bánatom tudja hova rakjam a könyveimet, mert pont azoknak nem maradt szabadon…